תמונות - הבסיס לעיצוב

תמונות הן אומנות, הן תכשיט לבית שמאפשר לכם לייצר סביבת מחייה ועבודה שופעת, נעימה ומנצחת. כל מעצבי הפנים יגידו לכם שבית ללא תמונות הוא בית עצוב וריק. תמונות מחיות את החלל, הן נותנות אנרגיה ומעצימות אותנו.

כשאתם קמים בבוקר ומול העיניים מופיעה לכם תמונת השראה הדבר הראשון שאתם מעבירים למוח שלכם הוא מסר חיובי, ואיך דרך טובה יותר להעצים את עצמכם ולפתוח יום מוצלח. אם תליתם תמונות במשרד ואתם יושבים בפגישת עבודה הלקוח רואה מולו תמונות עם מסרים מעצימים וחיוביים וכך הוא מקבל מסר שאלו אתם – מצליחנים ומקצועיים. בזכות התמונות אתם מייצרים לעצמכם את הסביבה בה אתם רוצים לחיות ולצמוח.

תמונה שווה אלף מילים

תמונות הן דרך נפלאה להעביר מסר, הרי לא פעם שמענו את המשפט "תמונה אחת שווה אלף מילים" – כשאנחנו מסתכלים על תמונות אנחנו מסתכלים על מסרים ויזואליים שמועברים לנו ומכוונים למוח שלנו.

תמונות של הצלחה או של ציטוטי השראה אשר תלויות במקומות מובילים מול העיניים שלנו מאפשרות לנו להקיף את עצמנו במסרים חיוביים ומעצימים ובכך לחזק את הסביבה המנצחת שלנו.

 

באתר יאללה תמונות אספנו לכם מאות תמונות של השראה, ציטוטי הצלחה ותמונות מנצחות שיהפכו את החלל הפרטי שלכם – חדר השינה, הסלון או המשרד למקום עם מסרים חיוביים שיחזקו אתכם ויאפשרו לכם סביבת צמיחה.

תמונות-לבית
Shopping Cart